Верифікований профіль
2
Роки досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
4
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
4 дні тому

Продаж комерційної нерухомості (1)

  • 219 750 $
    3 000 $/м²

    Дениса Січинського вул., (Будинок 1)

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Курдонери
    багатофункціональне приміщення
    73 м²
    2026 рік побудови
    4 дні тому
    Продаж комерційного приміщення у просторі бізнес-класу «Курдонери» Пропонуємо комерційне приміщення у сучасному просторі бізнес-класу «Курдонери» — перспективна локація для власного бізнесу або інвестиції. • Введення в експлуатацію — IV квартал 2027 року • Висота стелі — 3,30 м • Фасадне розташування з видом на центральну вулицю Хлібну • Житловий район із постійним пішохідним та автомобільним трафіком • Передбачений гостьовий паркінг для комфорту клієнтів • Велика кількість зон загального користування: — дитячий майданчик — сквер та зелені зони — простір для відпочинку — майданчик для вигулу собак Комплекс формує сучасне середовище для життя та бізнесу, що забезпечує стабільний потік потенці...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.